O firmie

Firma FANEX s.c. powstała w 1992 roku. Na początku swojej działalności firma posiadała swoją siedzibę w Skoczowie na ul. Krzywej. Wraz z rozwojem firmy od 1999 roku nastąpiła zmiana siedziby na nową znajdującą się w Międzyświeciu na ul. Iskrzyczyńskiej 17. Miejsce to wyposażone jest w stację przeładunkową odpadów, oraz legalizowaną wagę.

Od początku swojej działalności świadczymy usługi wywozu śmieci i odpadów dla firm osób prywatnych na terenie powiatu Cieszyńskiego.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 20-tu lat działalności oraz odpowiedni specjalistyczny sprzęt, który umożliwia wykonywanie zamówień zlecanych przez firmy z różnych branży, a także klientów indywidulanych. Naszym klientom zawsze służymy pomocą, aby składane zamówienie w naszej firmie przebiegło szybko, sprawnie a klient z realizacji naszych usług był zadowolony. Usługi na rzecz naszych klientów wykonujemy rzetelnie, kompleksowo i na czas.

Odpady komunalne, śmieci odbierane są za pomocą specjalistycznych pojazdów: śmieciarek lub hakowców. Śmieci odbierane hakowcem, są umieszczane przez zamawiającego w kontenerach KP zamkniętych (krytych).

Zajmujemy się odbiorem i wywozem odpadów budowlanych przy pomocy kontenerów KP o różnej pojemności. Wywóz gruzu, popiołu jest realizowany przez podstawienie kontenerów KP 5m3. Podstawiamy również kontenery na takie odpady, jak papa, czy odpady wielkogabarytowe. Kontenery mogą posiadać według życzenia klienta otwierane tyle drzwi, co umożliwia bezproblemowy załadunek.

Podstawiamy również kontenery na sprzątanie mieszkań, czy domów. Wielkość kontenera KP jest doradzana do zapotrzebowania klienta oraz rodzaju odpadów, jakie są potrzebne do wywiezienia z danej posesji.

Przyjmujemy również odpady bezpośrednio w siedzibie firmy na stacji przeładunkowej. Klient, który posiada możliwość przywiezienia swoich odpadów naszą bazę (stację przeładunkową) w Międzyświeciu na ulicy Iskrzyczyńskiej 17 płaci mniej.